Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Liga žáků 8. tříd

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část, play-off | tabulka | týdenní program
Dorost:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  9. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
8. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
Brankáři:  týdenní program
2., neděle 8.9.2019
Oceláři Třinec - Český Těšín TRI - CET
 8:3
3., sobota 14.9.2019
Frýdek-Místek - Oceláři Třinec FRM - TRI
 3:5
4., sobota 21.9.2019
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
 4:2
5., neděle 22.9.2019
Orlová - Oceláři Třinec ORL - TRI
 1:13
6., sobota 28.9.2019
Oceláři Třinec - Metropolia TRI - MET
 9:1
7., sobota 5.10.2019
Karviná - Oceláři Třinec KAR - TRI
 0:9
8., neděle 6.10.2019
Oceláři Třinec - Kopřivnice TRI - KOP
 15:2
9., sobota 12.10.2019
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 2:11
10., sobota 19.10.2019
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
 4:0
13., středa 30.10.2019
Český Těšín - Oceláři Třinec CET - TRI
 0:9
14., čtvrtek 7.11.2019
Oceláři Třinec - Frýdek-Místek TRI - FRM
 10:2
15., sobota 16.11.2019
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 2:4
16., neděle 17.11.2019
Oceláři Třinec - Orlová TRI - ORL
 4:1
17., sobota 30.11.2019
Metropolia - Oceláři Třinec MET - TRI
 4:10
18., neděle 1.12.2019
Oceláři Třinec - Karviná TRI - KAR
 8:2
19., pátek 6.12.2019
Kopřivnice - Oceláři Třinec KOP - TRI
 0:13
20., sobota 14.12.2019
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
 2:4
21., neděle 15.12.2019
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
 0:5
A1, sobota 4.1.2020
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
 2:9
A2, sobota 11.1.2020
Oceláři Třinec - Opava TRI - OPA
 8:3
A3, sobota 25.1.2020
Uničov - Oceláři Třinec UNI - TRI
 2:4
A4, úterý 28.1.2020
Oceláři Třinec - Olomouc TRI - OLO
 6:2
A6, sobota 15.2.2020
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
 7:0
A7, sobota 29.2.2020
Opava - Oceláři Třinec OPA - TRI
 1:5
A5, středa 4.3.2020
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 1:1