Partnerský klub Nadační fond Dračí studio President Cup

Vstupenky

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

VARIABILNÍ CENÍK VSTUPENEK

Potřeby a zájmy našich fanoušků jsou na prvním místě. Proto klub přistoupil k takzvanému variabilnímu ceníku vstupenek. V praxi to znamená, že jsou lístky na některé soupeře výrazně levnější než v minulosti. Na nejatraktivnější utkání základní části s ohledem na soupeře a čas úvodního vhazování pak stojí lístky o něco více.

Celkem existuje pět kategorií vstupenek dle výše zmíněných kritérií. Lístky na extraligová utkání lze pořídit už od 110 korun.

SEKTOR STÁNÍ JE ZPĚT!

Nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR od 1. října 2021 umožňuje pořadatelům sportovních akcí obnovit sektor stání v plném rozsahu. Sektor G WERK ARENY tak znovu plnohodnotně patří domácímu kotli.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

PRAVIDLA VSTUPU DO WERK ARENY:

Pořádání hromadných akcí nadále upravuje mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna maximální kapacita hlediště. Návštěvníci proto musí splňovat jednu z následujících podmínek:

Dvě hodiny před každým domácím zápasem se otevírají pokladny WERK ARENY. Ve stejnou dobu začíná také testování osob antigenním testem. Je určeno zejména pro ty, kteří kvůli kapacitě či nedostatku času nemohli absolvovat test ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Test je proveden zdarma v případě, že daný návštěvník dosud nevyčerpal možnost bezplatného testování dle platných podmínek Vlády ČR. Pro ostatní je cena komerčního testu 200 korun. Platit bude možné pouze hotově.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

PRODEJCEM VSTUPENEK JE SPOLEČNOST ENIGOO.

Schéma hlediště WERK ARENY ZDE

V případě dotazů k prodeji vstupenek na utkání se obraťte na beata.ciencialova@hcotrinec.cz.