Partnerský klub Nadační fond President Cup
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vstupenky

Informace ke vstupenkám na sezonu 2020/2021 přineseme v brzké době

V nové extraligové sezoně fungujeme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

- Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

- Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

- ZTP/P + jedna osoba jako doprovod - kapacita je omezena, proto je potřeba své místo rezervovat minimálně dva pracovní dny předem. Sobotní a nedělní zápasy je nutno rezervovat nejpozději do pátku před utkáním do 10:00 hod. na emailové adrese beata.ciencialova@hcotrinec.cz.

Na základě zaslaného emailu Vám zpět přijde potvrzení se vstupenkou v příloze. Tuto vstupenku (pro dvě osoby) není nezbytné tisknout, pokud vlastníte chytrý telefon s emailem. Své místo si lze rezervovat také pomocí ocelářské aplikace. S takto získanou vstupenkou budete procházet (přes turniket) vchodem s označením vstup diváci na plochu, který je umístěn VEDLE recepce. Pokud vám obratem nedorazí potvrzení se vstupenkou, znamená to, že kapacita míst je již naplněná.

Schéma hlediště WERK ARENY ZDE

Dnes v 17:00 | Muži