Partnerský klub Nadační fond Dračí studio
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vstupenky

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE


UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

- Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

- Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

- ZTP/P + jedna osoba jako doprovod - kapacita je omezena, proto je potřeba své místo rezervovat minimálně dva pracovní dny předem. Sobotní a nedělní zápasy je nutno rezervovat nejpozději do pátku před utkáním do 10:00 hod. na emailové adrese beata.ciencialova@hcotrinec.cz.

Na základě zaslaného emailu Vám zpět přijde potvrzení se vstupenkou v příloze. Tuto vstupenku (pro dvě osoby) není nezbytné tisknout, pokud vlastníte chytrý telefon s emailem. Své místo si lze rezervovat také pomocí ocelářské aplikace. S takto získanou vstupenkou budete procházet (přes turniket) vchodem s označením vstup diváci na plochu, který je umístěn VEDLE recepce. Pokud vám obratem nedorazí potvrzení se vstupenkou, znamená to, že kapacita míst je již naplněná.

V nové extraligové sezoně fungujeme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.


Schéma hlediště WERK ARENY ZDE