MISTR 2023/2024

Nemůžete přijít? Uvolněte permici

29.11.2023 · Klub
Informace pro permanentkáře a podrobný návod, jak uvolnit permici do volného prodeje, nebo poslat vstupenku kamarádovi.

Připomínáme, že majitelé permanentních vstupenek mají prostřednictvím aplikace HC Oceláři Třinec (dostupná pro zařízení iOS a Android) i v letošní sezoně možnost uvolnit své místo do volného prodeje na zápasy, které nemohou navštívit, a pomoct tak zaplnit WERK ARENU.

Součástí aplikace HC Oceláři Třinec je také funkce "Poslat permanentnku kamarádovi," prostřednictvím ní můžete své místo v hale na vybraný zápas zapůjčit svému kamarádovi. Stačí zadat jeho e-mail a my mu na něj pošleme vstupenku na vaše místo zdarma.

Jak uvolnit své místo?

1) Stáhněte si do mobilu aplikaci HC Oceláři Třinec

2) Načtěte si do aplikace QR kód ze své permanentnky

3) V sekci permanentka klikněte na svou permanentku

4) Klikněte na položku "Uvolnit permanentku"

5) Vyberte utkání, na které chcete své místo v hale uvolnit

6) Potvrďte uvolnění permice (POZOR: Tuto akci už následně nelze vzít zpět)

Jak půjčit permanentnku kamarádovi?

1) V aplikaci HC Oceláři Třinec vyberte permanentku, kterou chcete půjčit

2) Klikněte na položku "Poslat permanentku"

3) Vyberte zápas, na který chcete svou permanentnku kamarádovi půjčit

4) Zadejte e-mail, na který vašemu kamarádovi přijde vstupenka na vaše místo na daný zápas a klikněte na položku "Odeslat."

Proč se vyplatí s permicí pravidelně chodit na utkání Ocelářů? A proč je dobré ji v případě své neúčasti na zápase uvolnit do prodeje?

PODROBNOSTI VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU:

NÁVŠTĚVA: Když navštívíte úvodních 13 domácích zápasů, začneme vám za každý další průchod turniketem na utkání základní části počítat 2% slevu na nákup permanentky pro další sezonu. Znamená to, že za fandění na domácích zápasech můžete získat slevu až 26 % na další permanentku.

UVOLNĚNÍ DO PRODEJE: Další výhoda spočívá v možnosti uvolnit svou permanentku do prodeje, pokud na určité utkání nemůžete dorazit. Za uvolnění permanentky získáte 0,5% slevu. Pokud je tato permanentka prodána ve volném prodeji, získáte další 0,5% slevu. Celkem za uvolnění do prodeje můžete ušetřit další procento na nové permanentce.

PŮJČENÍ KAMARÁDOVI: Jestli nemůžete na hokej, permanentku můžete půjčit (poslat) kamarádovi přes mobilní aplikaci. Za poslání permanentky od nás dostanete 0,5% slevu. Pokud tato poslaná permanentka projde turniketem, získává majitel permanentky další 0,5% slevu.

Slevy se počítají pouze z utkání základní části. Díky věrnostnímu programu mohou fanoušci získat maximální slevu až 26 % na nákup permanentky na další ročník.