Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Liga žáků 6. tříd

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část, play-off | tabulka | týdenní program
Dorost:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  9. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
8. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
Brankáři:  týdenní program
2., neděle 8.9.2019
Oceláři Třinec - Český Těšín TRI - CET
 4:0
3., sobota 14.9.2019
Frýdek-Místek - Oceláři Třinec FRM - TRI
 5:8
4., sobota 21.9.2019
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
 9:3
5., neděle 22.9.2019
Orlová - Oceláři Třinec ORL - TRI
 4:1
6., sobota 28.9.2019
Oceláři Třinec - Metropolia TRI - MET
 10:2
7., sobota 5.10.2019
Karviná - Oceláři Třinec KAR - TRI
 1:13
8., neděle 6.10.2019
Oceláři Třinec - Kopřivnice TRI - KOP
 11:0
9., sobota 12.10.2019
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 2:9
10., sobota 19.10.2019
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
 7:3
11., sobota 26.10.2019
Opava - Oceláři Třinec OPA - TRI
 1:12
13., sobota 2.11.2019
Český Těšín - Oceláři Třinec CET - TRI
 2:12
14., čtvrtek 7.11.2019
Oceláři Třinec - Frýdek-Místek TRI - FRM
 5:2
15., sobota 16.11.2019
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 2:4
16., neděle 17.11.2019
Oceláři Třinec - Orlová TRI - ORL
 3:4
17., sobota 30.11.2019
Metropolia - Oceláři Třinec MET - TRI
 2:11
18., neděle 1.12.2019
Oceláři Třinec - Karviná TRI - KAR
 7:2
19., pátek 6.12.2019
Kopřivnice - Oceláři Třinec KOP - TRI
 1:5
20., sobota 14.12.2019
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
 10:1
21., neděle 15.12.2019
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
 3:4
A1, sobota 4.1.2020
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
 1:10
A2, sobota 11.1.2020
Oceláři Třinec - Opava TRI - OPA
 6:5
A3, sobota 25.1.2020
Uničov - Oceláři Třinec UNI - TRI
 2:7
A4, úterý 28.1.2020
Oceláři Třinec - Olomouc TRI - OLO
 3:6
A6, sobota 15.2.2020
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
 9:1
A7, sobota 29.2.2020
Opava - Oceláři Třinec OPA - TRI
 4:7
A5, středa 4.3.2020
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 2:7