Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hudáček: Je teprve srpen, bude to lepší a lepší

Oceláři na začátek přípravy podlehli v prodloužení Vítkovicím

S Oceláři do Belfastu, dvoudenní zájezd do Severního Irska

Vstupenky na přípravu a hokejovou Ligu mistrů od srpna v prodeji

Hudáčkův debut v Třinci

Začátek přípravy v Ostravě

S Oceláři do Belfastu

Prodej vstupenek na přípravu a CHL

včera • Adam Sušovský

Oceláři na začátek přípravy podlehli v prodloužení Vítkovicím

před 2 dny • Klub

S Oceláři do Belfastu, dvoudenní zájezd do Severního Irska

26.07.2022 • Klub

Vstupenky na přípravu a hokejovou Ligu mistrů od srpna v prodeji

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC






přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
Ostravar aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
Ostravar aréna
přát., čtvrtek 11.8.2022
HC Frýdek-Místek
HC Oceláři Třinec
17:00
Hala Polárka
přát., čtvrtek 11.8.2022
HC Frýdek-Místek
HC Oceláři Třinec
17:00
Hala Polárka
Další články
dnes • Martina Sikorová

Chmielewski: Byly tam pozitivní, ale taky negativní věci

před 2 dny • Michal Samiec

Představení soupeřů Ocelářů před ostrým startem sezony

před 3 dny • Redakce

Sledujte živě finálový den President Cupu, Oceláři v akci od 10:30

Archiv článků
Ocelářská mládež
před 3 dny • Klub

Oceláři jsou čtvrtí, President Cup pro Vary

29.07.2022 • Martina Sikorová, foto: Ronald Hansel, Jan Beneš

První start, první nula. Brankář Milota debutoval v reprezentaci

19.07.2022 • Martina Sikorová

Příprava mládeže: Turnaje i derby

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Finále
HC Oceláři Třinec4:2HC Sparta Praha
Semifinále
Motor České Budějovice1:4HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec4:0BK Mladá Boleslav
Čtvrtfinále
HC Ridera Vítkovice0:4HC Oceláři Třinec
Mountfield HK1:4BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice1:4Motor České Budějovice
HC Sparta Praha4:1Bílí Tygři Liberec
Předkolo
Bílí Tygři Liberec3:2HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice3:0HC Energie Karlovy Vary
HC Ridera Vítkovice3:2HC Olomouc
HC Škoda Plzeň2:3BK Mladá Boleslav