MISTR 2023/2024

Srpen bude patřit President Cupu!

23.06.2024 · Martina Sikorová
V Třinci se během léta bude zaokrouhlovat, dorostenecký President Cup čeká jubilejní desátý ročník! Areál na Frýdecké ulici bude tentokrát prestižnímu turnaji patřit od pátku 16. srpna.

Do bojů o pohár znovu zasáhne deset mužstev, devět z nich je dobře známých z minula. Barvy českých klubů budou hájit domácí Oceláři, Karlovy Vary, Sparta, Hradec a Vítkovice. Ze zahraničí pod Javorový také letos dorazí hráči Rigy, Salcburku, Slovanu Bratislava a reprezentačního výběru Ukrajiny do 17 let. Premiérově pak do hry o President Cup zasáhnou mladíci švédského týmu Rögle BK.

Slavnostní zahájení, jehož součástí budou i dovednostní soutěže, se ve WERK ARENĚ uskuteční ve čtvrtek 15. srpna. Týmy během něj budou rozlosovány do dvou skupin. O den později už bude vhozeno první buly.

V základní části turnaje se týmy ve skupinách utkají každý s každým, záležet bude na každém získaném bodu. Do zápasů o konečné umístění totiž budou mužstva nasazována podle svého pořadí ve skupině.

Kompletní harmonogram (včetně odkazů na streamy ze zápasů) najdete po slavnostním zahájení na webových stránkách President Cupu. Vše podstatné se dozvíte i na turnajových profilech na Facebooku a Instagramu.

Desátý turnaje se v Třinci uskuteční za podpory těchto partnerů: Moravskoslezský kraj, Třinecké železárny, Moravia Steel, NF OCELÁŘI, město Třinec, Mattoni, Jágr Team, Finclub a Distribuce tepla Třinec.

Rouen Dragons