Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Žebříček nejlepších týmů Evropy: Oceláři na sedmém místě

Martynkova kariéra pokračuje. Odchovanec Třince odchází do Německa

Dorostenecký President Cup napíše osmé pokračování

Permanentky na sezonu 2022/23 jdou do prodeje!

Oceláři mezi nejlepšími týmy Evropy

Martynek odchází do Německa

President Cup čeká 8. ročník

Permice na novou sezonu

01.07.2022 • Adam Sušovský

Martynkova kariéra pokračuje. Odchovanec Třince odchází do Německa

před 3 dny • Martina Sikorová

Dorostenecký President Cup napíše osmé pokračování

01.06.2022 • Klub

Permanentky na sezonu 2022/23 jdou do prodeje!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC






F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
Další články
30.06.2022 • Adam Sušovský

Stachura bude reprezentovat Česko na eWorld Championship

22.06.2022 • Adam Sušovský, foto: Moravskoslezský kraj

Ocelářům k titulu poblahopřál i hejtman Moravskoslezského kraje

21.06.2022 • Adam Sušovský

Nestrašil dře v Americe a říká: Už se těším na další výzvu

Archiv článků
Ocelářská mládež
27.06.2022 • Redakce

Dorostenci si vyzkoušeli práci rozhodčích

22.06.2022 • Adam Sušovský

Trenérský tým Ocelářů absolvoval školení zdravotníků

17.06.2022 • Klub

Oceláři mění výši členských příspěvků mládeže

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Finále
HC Oceláři Třinec4:2HC Sparta Praha
Semifinále
Motor České Budějovice1:4HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec4:0BK Mladá Boleslav
Čtvrtfinále
HC Ridera Vítkovice0:4HC Oceláři Třinec
Mountfield HK1:4BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice1:4Motor České Budějovice
HC Sparta Praha4:1Bílí Tygři Liberec
Předkolo
Bílí Tygři Liberec3:2HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice3:0HC Energie Karlovy Vary
HC Ridera Vítkovice3:2HC Olomouc
HC Škoda Plzeň2:3BK Mladá Boleslav