Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hráli jsme moc laxně, mrzí Martina Adamského

30.11.2014 · Martin Stebel, Tereza Velikovská
Poslední utkání první poloviny základní části Tipsport extraligy Oceláři absolvovali na ledě pražské Sparty. Tým z metropole tahal za delší stranu lana a radoval se z výhry 4:1. Jedinou trefu Ocelářů zaznamenal v úvodu prostředního dějství Martin Adamský, pro něhož to byla jedenáctá branka v aktuálním ročníku.

Druhé utkání v Praze v tomto týdnu vám tolik radosti nepřineslo. V čem byla chyba?

Byli jsme dnes ve všech směrech špatní, bylo to z naší strany laxní. V prvních pěti minutách jsme sice byli aktivnější, kdyby tam něco padlo, mohlo to vypadat trochu jinak. Na kdyby se ale nehraje. Spartě se potom podařily dva rychle góly, což rozhodlo. Potom už byli domácí všude o krok dříve a zápas byl v jejich režii.

Jiskru naděje jste vykřesali začátkem druhé části...

Povedlo se nám snížit, ale Sparta potom znovu zabrala, stav 1:4 se už špatně otáčí. Moc dobře jsme věděli, jak je Sparta silná, tušili jsme, že to nebude žádná sranda.


Klíčem k úspěchu jsou v dnešním hokeji využité přesilovky. Soupeř byl v tomto ohledu tentokrát produktivnější...

Sparta dnes hrála přesilovky výborně, nám se naopak nedařily. Bohužel jsme často faulovali, tohle musíme zlepšit. Nerad to říkám, ale na trestnou lavici jsme většinou chodili zaslouženě. Sparta je v přesilovkách snad nejlepším týmem v lize, dnes to znovu potvrdili. Velmi dobře jim hraje Jarda Hlinka, který rozdává výborné puky skoro do prázdné branky.

Spartě jste podlehli už podruhé v sezoně...

Zatím je to jen porážka v základní části, nepříjemné to bude, kdyby to bylo například třetí utkání ve čtvrtfinále. Dnes to bereme jako zbytečnou ztrátu, ale základní část je běh na dlouhou trať. Musíme se zvednout.

×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 13:00 | Muži
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec