Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Bylo to jako repete z Litvínova, smutnil Lukáš Žejdl

10.01.2016 · Martin Stebel
Herní a střelecké soužení Ocelářů stále nebere konce. V utkání proti Brnu sice tým z WERK ARENY vedl, ale Jihomoravané dvěma slepenými góly vývoj otočili na svou stranu a nejtěsnější náskok do závěrečné sirény uhájili. Z posmutnělé kabiny domácích se k hodnocení dostavil Lukáš Žejdl.

Po minulém domácím utkání, kdy jste v divoké přestřelce zdolali Hradec, se zdálo, že v útočných řadách nastane pozitivní posun. Dnes to ovšem bylo znovu trápení...

Bylo to jako repete pátečního utkání z Litvínova. Vedlo se, ale najednou jsme přestali hrát, Kometa rychle otočila. Hlavně ten druhý gól - udělali jsme v obraně chybu, Brno to dokázalo potrestat. Je sice hezké, že držíme puk, ale netlačíme se do branky. Brno velmi dobře blokovalo střely, hodně našich pokusů šlo ale vedle. Máme ofenzivní tým a jedna branka je hrozně málo. Na tréninku zkoušíme víc chodit do branky, víc střílet, ale v zápasech to neumíme prodat. Opravdu nevím, kde je chyba.

Během víkendu už druhá nejtěsnější porážka fotbalovým výsledkem, což na psychické pohodě asi nepřidá...

Jestli prohrajete 5:1 nebo o gól, není v tom velký rozdíl. Je ale fakt, že porážky o gól nejsou nejlepší na hlavu. I nám se ale podaří někdy vyhrát o gól. Nevěšíme hlavy, to se obrátí.

Po příchodu z hostování v Boleslavi jste herně očividně pookřál. Dostáváte víc prostoru na ledě, což se pozitivně odrazilo v kanadském bodování. Poslední zápasy to ale znovu moc nejde...

Je pravda, že teď jsem víc na ledě, chodím na přesilovky i na oslabení, se svým vytížením mohu být spokojen. Cítím se výborně, ale kdybychom vyhrávali, bylo by to mnohem lepší. Osobní výkony jdou stranou, důležitý je výsledek mužstva. Ze začátku mi to tam padalo, ale poslední snad tři zápasy už je to horší.

V dalších kolech vás čekají silní soupeři z elitní čtyřky. Nejprve v úterý Sparta, poté v neděli na ledě Plzně. To asi bude tvrdý oříšek...

Jednou jste nahoře, jednou jste dole. Už zítra jedeme na Spartu, kde se potřebujeme odpíchnout. Nebudeme se koukat, kdo proti nám hraje, musíme už začít sbírat body se všemi.