Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Zápas jsme měli pod kontrolou, těší Martina Adamského

12.09.2017 · Martin Stebel
Nebyla to procházka růžovým sadem, nebylo to vůbec snadné sousto. Nepříjemný extraligový novic z Vysočiny kladl tuhý odpor, přesto tři body putují pod Javorový vrch. Autorem rozdílového zásahu byl už v první třetině MARTIN ADAMSKÝ, který znovu těžil z dobré práce tradičního parťáka Jiřího Polanského.

Martine, máte další výhru, ale nerodila se vůbec lehce, že?

Byl to těžký zápas. Určitě nám pomohl první gól, který Jihlavu trochu nalomil a nám dodal sebevědomí. Soupeř byl ale celý zápas hodně houževnatý, neustále napadal, byl kousavý. Za tyhle tři body jsme hrozně rádi.

Pro oko diváka to možná nebyl nejkrásnější duel, ale prioritou je bodový zisk...

Hráli jsme hlavně účelně, krása někdy musí jít stranou. Dávali jsme si rychlé puky, protože soupeř napadal ve dvou. Myslím si, že celý zápas jsme měli pod kontrolou.

Komplikací pro Oceláře mohly být dnes časté fauly a následná hra v oslabení...

Souhlasím. Bylo tam několik zbytečných faulů, ale na druhou stranu jsme to výborně ubránili. Musím před klukama a Šimonem smeknout, zvládli to výborně.Předešlé dva výsledky Jihlavy na startu sezony asi budily respekt...

Jihlava je sice nováčkem, ale dnes hrála odvážně. Byl to hrozně houževnatý tým, snaží se dohrávat souboje, umí dobře bruslit. Nemají sice moc zkušený tým, ale nahrazují to velkou bojovností. Nemyslím si, že tohle bude outsider soutěže.

Po třech kolech máte sedm bodů, což lze považovat za solidní základ...

V extralize jsem už docela dlouho a říkám to snad každý rok. Začátek sezony je hrozně důležitý. Teď je období, kdy musím sbírat body, aby se nám ke konci lépe dýchalo.

V pátek vás v domácím prostředí čeká krajské derby. Vítkovice dnes vysoko zdolaly Spartu. Vypadá to, že fanoušci se mohou těšit na kvalitní souboj...

Je úplně jedno, kolik dnes Vítkovice vyhrály. My chceme pokaždé uspět a urvat tři body. Nemůžeme se dívat, kdo proti nám stojí, soustředíme se hlavně na svůj výkon!