Výběr nejzajímavějších snímků Lukáše Filipce

01.05.2021 · Martin Stebel
Fotograf? Ten tvrdý chleba má! Zdánlivě atraktivní profese, ovšem tíha zodpovědnosti, kdy musíte ve zlomku vteřiny zachytit ten ideální moment a následně své dílko zpracovat a odprezentovat, to už je poněkud složitější úkol. Přinášíme výběr snímků a originální komentář klubového fotografa Lukáše Filipce, který zachytil některé zajímavé okamžiky z mistrovské sezony Ocelářů.

Radek Smoleňák. U té fotky se směju. Bylo to celkem vyhrocené utkání. Ještě v době, kdy i trenéři museli mít roušky. Vladimír Růžička jí měl pod nosem. Martin Růžička řval během hry (ze srandy) na Smoleňáka, ať řekne Růžovi, aby si nasadil roušku. Ten mu odpověděl: "Růža si vždycky dělá, co chce. Děláš, jako bys ho neznal."

Soustředěný Pepa Kořenář.

Gery nastavuje hlasitost při online rozhovoru pro ČT.

Tak nějak se mi ta fotka líbí. Růža sleduje hru. On jí totiž sleduje pořád. Aby pak parťáky podpořil, nebo jim i vyčinil. Když se mu střídání nepodaří, je na sebe hodně naštvaný. To bych si ho nedovolil fotit. Prostě dává do toho úplně vše!

Protažení Dravce. On se protáhl ještě více. Z výdechem se hlavou dotýkal ledu. Ale měl u toho otevřenou pusu. Tak jsem zveřejnil tuto fotku. Zkuste to doma, není to jednoduché. A v bruslích? Borec.

Oceláři na letišti před letadlem De Havilland Canada Dash 8-400, které je bezpečně dopravilo do Prahy.

Tady Růža říká Vladovi: "Vidíš jsem ti říkal, že si finále zahrajeme. Bylo to na konci 7. zápasu s Boleslaví.

Euforie Kundrce po gólu na 2:0 v prvním finále. Pro fotografa těžké. V takových momentech chcete taky vyskočit a řvát jak pominutý, ale musíte zadržet dech a fotit.

Následná radost.

Takhle nastoupil Jaroslav Vlach do 2. finále. Jack Rodewald ho pěkně vybarvil.

Trenér. Venca už tuší, že titul je náš! Foceno při gólu do prázdné branky v 5. finále.

Chlapi zdraví po zápase své rodiny.

Ty kluky jsem fotil ve staré Werk Aréně ještě v dorostu a v juniorce. Teď jsou mistry extraligy. Hodně jim to přeji.

Ta fotka se mi líbí. Číší z ní velká pohoda a úleva. Sport je sport, ale rodina je nejvíce.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary