V neděli se hokej převlékne do zelené

29.09.2021 · Klub
Nedělní duel proti Zlínu se převlékne do zelené, fanoušci budou soutěžit o exkluzivní VIP zájezd na turnaj české reprezentace.

Extraligová sezona se pomalu rozjíždí, v neděli 3. října se uskuteční 11. kolo základní části. Na domácím ledě tentokrát přivítáme Zlín, start duelu je naplánovaný na 17:00. Podobně jako loni se WERK ARENA i dalších šest extraligových stadionů převlékne do zelených barev oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s. Projekt ´Naše kolo´ se vrací po loňské úspěšné premiéře a opět slibuje fanouškům soutěže o unikátní ceny v čele se zájezdem na reprezentační utkání a spoustu dalších cen od národního týmu i jednotlivých klubů.

Souboj ambiciózní Sparty s Hradcem Králové, zápas z čela tabulky mezi Mladou Boleslaví a Karlovými Vary, tradiční duel mezi plzeňskými indiány a libereckými tygry, moravské derby Komety s Vítkovicemi, jih proti severu reprezentovaný střetem Českých Budějovic s Litvínovem nebo příjezd osobnostmi nabitého Kladna do vyhlášené atmosféry v Pardubicích. A samozřejmě náš souboj proti Zlínu. Jedenácté extraligové kolo, které se kompletně odehraje v neděli 3. října, nabízí velké množství atraktivních duelů a zajímavých sportovních příběhů.

Nejen sportovními souboji se však na jednotlivých stadionech budou moct bavit hokejoví příznivci. Na všech stadionech bude mezi fanoušky vhozeno 10 klubových šál domácího celku, ve třech se budou ukrývat pozvánky do přestávkové soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměří v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit na herní konzoli Playstation 5 společně s nově vycházející hrou NHL 22, bezdrátová sluchátka a také voucher na dvě permanentní vstupenky ocelářů na sezonu 2022/2023. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou VIP vstupenky a hokejové dresy.

Tím však soutěže nekončí. Na všech sedmi stadionech se budou pohybovat hostesky v tradičních zelených barvách ŠKODA AUTO a s tablety v rukou budou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 11. kole. Nejbližší tipující vyhraje exkluzivní VIP zájezd pro dvě osoby na turnaj s účastí českého národního týmu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny v zahraničí s veškerým servisem, během kterých navštíví se svým doprovodem všechna utkání českého národního týmu. Vítěz tipovací soutěže bude určen také na každém jednotlivém stadionu, ti nejúspěšnější tipující v Třinci se mohou těšit na VIP vstupenky a další ceny z naší produkce.