Série pokračuje od 17 hodin, budou se opět radovat Oceláři?

09.03.2013 · Daniel Ježek
Od konce včerejšího duelu uplyne pouhých dvacet hodin a třinecká Werk aréna uvidí další utkání čtvrtfinálové série mezi Oceláři a Spartou. Nenechte si dnešní duel ujít a přijďte podpořit domácí hráče!

Včerejší duel

Třinec – Sparta 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
První duel série zvládli mnohem lépe Slezané. Ti dokázali nastřílet čtyři branky, navíc ani jednou neinkasovali. Pro Spartu se stala osudnou nedisciplinovanost. Pražané jen v první třetině nasbírali šest dvouminutových trestů, navrch pak Pacovský obdržel desetiminutový trest. Celkový účet trestných minut v utkání se nakonec zastavil na čísle 42 minut. Hosté navíc nedokázali v průběhu úvodní periody zužitkovat ani jedno ze dvou nabídnutých trestných střílení. To Oceláři měli mnohem přesnější mušku a navíc si bravurně poradili s nabídnutými přesilovkami, jednu branku přidali i v oslabení. Třinečtí tedy potvrdili otřepané klišé, že v play-off se rozhoduje za nerovnovážného stavu hráčů na ledě.
Branky a nahrávky: 2. Adamský (Polanský, Klimenta), 22. Zíb, 31. M. Růžička (Galvas, Roth), 49. Peterek (Rákos).

O zápase

Druhé utkání čtvrtfinálové série mezi třineckými Oceláři a Spartou Praha startuje ve Werk aréně od dnešních sedmnácti hodin. Povede se Slezanům navázat na včerejší úspěch a získat na svou stranu druhý bod? Nebo se bude radovat Sparta a do Prahy se pojede za vyrovnaného stavu?

Přestávková soutěž se společností AWOR

Diváckou soutěž, jenž bude probíhat o pauze mezi druhou a třetí třetinou, sponzoruje společnost AWOR, s.r.o., která ve spolupráci s firmou Epson daruje pro tři soutěžící cenu v podobě multifunkční tiskárny. Proto neváhejte a přijďte na dnešní zápas!