Ptejte se Alexandra Gorškova

17.09.2013 · Martin Stebel
Nebývá zvykem, aby hráči z nejrozlehlejší země světa získávali angažmá v nejvyšší hokejové soutěži Česka. Světlou výjimkou a mnozí příznivci Ocelářů doufají, že i potřebným okysličením kádru bude Alexander GORŠKOV. Právě tento útočník je hostem offline rozhovoru na klubovém webu - ptejte se!

Při osobním setkání v civilu s Alexandrem Gorškovem byste zřejmě netipovali, že tento nevelký chlapec se šibalským úsměvem se živí hokejem. Působí poměrně tichým až nesmělým dojmem, ale plachost a pasivita na ledové ploše u něj pravděpodobně nehrozí. V přípravných zápasech jasně naznačil, že může být dravou štikou v extraligovém rybníku. Management Ocelářů svými výkony přesvědčil a domluvil se proto na dvouleté spolupráci.

Vy máte nyní unikátní možnost, zeptat se skrz klubové stránky na cokoli, co vás ohledně ruského křídelníka zajímá. Jaké má mimohokejové zájmy? Jak se adaptoval na nové prostředí? Fantazii se meze nekladou!

Svůj názor, otázku či přání můžete Alexandru GORŠKOVI adresovat od úterý 17. do nedělní půlnoci 22. září.

Prosíme o slušné a korektní dotazy. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat nesmyslné příspěvky. Zároveň žádáme o kontrolu, jestli váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.

Otázky pro Alexandra Gorškova pokládejte ZDE

Dnes v 18:00 | Jun.