Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Poslední krok bývá nejtěžší: V neděli ve WERK ARENĚ!

23.04.2023 · Adam Sušovský
Na sobotní vydřené vítězství je potřeba co nejrychleji zapomenout, finálová série pokračuje. Také v neděli se od 17:00 bude hrát ve WERK ARENĚ, Oceláře za stavu 3:0 na zápasy dělí od obhajoby mistrovského titulu jediná výhra. Další bitvu s Hradcem Králové vysílají souběžně ČT Sport a O2 TV Sport.

Tak málo a přitom pořád tak daleko! Třinec žije popáté za sebou hokejovou euforií, horečka stoupá. Tým Ocelářů má finálovou sérii rozjetou fantasticky, za stavu 3:0 na zápasy se hraje znovu ve WERK ARENĚ. 

A pokud Třinec zápas zvládne…  

Další bitva o titul začíná v 17:00, utkání vysílají přímým přenosem jak O2 TV Sport, tak ČT Sport. Vstupenky na zápas jsou beznadějně vyprodány, ještě v den utkání se ale v rezervačním systému mohou objevit uvolněná místa permanentkářů.

Buďte u toho a pomožte skvělou atmosférou dotlačit Oceláře za důležitými body!

Vstupenky na finále play off si rezervujte zde

Připomínáme permanentkářům, že pokud na zápas nemohou přijít, mohou své místo snadno prostřednictvím mobilní aplikace přenechat přátelům, nebo ho také uvolnit do volného prodeje: Tím získají odměnu a pomohou Ocelářům k ještě lepší atmosféře ve WERK ARENĚ - podrobný návod najdete ZDE.

Sponzorem nedělního utkání 4. finále Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy mezi Oceláři a Mountfieldem HK je Bašista s.r.o.

V sobotu diváci ve WERK ARENĚ příliš branek neviděli, přesto vyprodané domácí hlediště na konci jásalo. Jedna jediná trefa Marko Daňa znamenala vítězství 1:0 a třetí bod pro Třinec. 

Oceláři ani před domácím publikem neustoupili ze své úspěšné cesty, soupeře deptali propracovanou obranou a smrtícími brejky. Výrazný podíl na výsledku měl také brankář Ondřej Kacetl, který svou 13. nulou kariéry v play off vyrovnal dosavadní rekord samostatné české soutěže, který až dosud držel Roman Málek. 

Trenér Zdeněk Moták po zápase hodnotil výhru podobně jako předchozí. „Pro nás to bylo vítězství odhodlání, vůle, bojovnosti a nasazení,“ řekl Moták. A je jasné, že na tyto stěžejní atributy pro úspěch v play off budou Oceláři spoléhat také v neděli. 

Jedna dobrá zpráva na závěr: K dispozici už trenéři budou mít také slovenského špílmachra Libora Hudáčka, kterému v sobotu vypršel disciplinární trest za faul na Lukáše Sedláka v posledním utkání semifinálové série s Pardubicemi. 

Oceláři mohou jako druhý tým v historii po Vsetínu ovládnout samostatnou českou ligu počtvrté v řadě, poslední krok ale bývá nejtěžší. Konec konců, soupeř z Hradce Králové o tom z letošního play off ví své. 

Východočeši nepřijeli do Třince sérii odevzdat, v sobotu předvedli výborný výkon, jen nezvládli koncovku. Do jejich sestavy se navíc vrátili i Jakub Lev s Bohumilem Jankem, jejichž zranění je přitom mělo vyřadit až do konce sezony. 

Hradec Králové bude chtít za každou cenu vrátit sérii zpátky na svůj led, Třinec touží po dalším historickém úspěchu. Nenechte si utkání ujít!