Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Po první třetině jsme přestali hrát, kroutí hlavou Lukáš Galvas

01.12.2013 · Martin Stebel
Není každé derby posvícení. V úvodním prosincovém odpoledni Třinec neuspěl v krajské konfrontaci proti Vítkovicím, kterým podlehl 2:4. U druhé trefy domácího celku asistoval obránce Lukáš Galvas, který se pustil do zápasového hodnocení.

Lukáši, po povedené první třetině jste aktivitu nepochopitelně přenechali soupeřům...

Nechápu, kde se stala chyba. Po první třetině jsme opravdu přestali hrát. Vítkovice nás zatlačily, soupeř se to snažil jednoduše tlačit do branky, do našeho pásma chodili důrazně. S touto taktikou jsme si jednoduše nedokázali poradit. Za stavu 2:2 jsme to měli udržet alespoň do prodloužení. Je to škoda.

Kde hledat důvody toho, že od druhé třetiny jste se nedokázali střelecky prosadit?

Nic nám nevycházelo, Vítkovice naopak hrály chytře. Když po první třetině prohrávali, snažili se potom hrát víc nátlakově, dostávali se do předbrankového prostoru. Umožnili jsme jim dorážet střely. Z těchto míst nejčastěji padají branky.
Doslova zmarem a křečí skončila vaše čtyřminutová početní výhoda na začátku posledního dějství...

Tahle přesilovka se nám opravdu vůbec nepovedla, prakticky jsme neohrozili bránu. Tady se asi lámal chleba. Pokud bychom skórovali, jsme gól napřed. Chyběla střelba, v tom byl zakopaný pes.

Dnešním kolem skončila první polovina základní části Tipsport extraligy. Máte na svém kontě 42 bodů. Spokojenost asi panovat nemůže...

Spokojenost rozhodně nemůže být. Dnešní ztráta mrzí o to víc, že se znovu prohrálo doma, kde se nám v poslední době moc nedařilo, poztráceli jsme dost bodů. Musíme se teď dívat jen dopředu. V úterý máme doma Liberec a další čtvrtinu chceme nastartovat vítězstvím.

×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 13:00 | Muži
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec