Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Ocelářský turnaj NHL 20, den druhý: Uspěli vítězové úvodních bitev

15.04.2020 · Martin Stebel
V tiskovém středisku WERK ARENY ve středu odpoledne pokračoval virtuální turnaj NHL 20, ve kterém zápolí kvarteto talentovaných Ocelářů. Včerejší dobrou formu potvrdila dvojice Michal Kovařčík - Jan Hladonik, která své soupeře přetlačila také dnes. Druhou porážku zapsal Ondřej Kovařčík, kterého tak v pátek čeká souboj o třetí místo. Blízko finálových bran jsou naopak dnešní vítězové.

Výsledek 1. utkání turnaje Ocelářů NHL 20, středa 15.4.

Michal Kovařčík (Boston) - David Kofroň (Carolina) 2:1 pp

Ohlasy aktérů

David Kofroň: "Další prohra v prodloužení mrzí, ale nevěším hlavu a stále věřím. Pokud zítra vyhraji za tři body, mohu nakouknout do finále. Byl to z mé strany mnohem lepší zápas než včera, kdy mě Hladoš pořádně mačkal. Chtěl jsem překlopit skóre ve třetí třetině, kdy se hrálo v rychlém tempu. Michal měl trochu větší štěstíčko. Sám mi po zápase říkal, že už měl v hlavě nájezdy, ale časomíra šla nějak pomaleji než jsme mysleli (usmívá se). Kdo nevyužije přesilovku pět na tři, nezaslouží si vyhrát."

Michal Kovařčík: "Výhra těší, ale bylo to s notnou dávkou štěstí. Kofemu se dvakrát ve velké šanci zlomila hokejka, v prodloužení měl znovu velkou možnost. Těžké chvíle jsem prožil ve druhé části, kdy David hrál pět na tři. Tam se možná lámal chleba. V duchu jsem se už připravoval na nájezdy, ale nakonec se mi těsně před koncem podařil gól."

Výsledek 2. utkání turnaje Ocelářů NHL 20, středa 15.4.

Jan Hladonik (Edmonton) - Ondřej Kovařčík (Toronto) 5:3

Ohlasy aktérů

Jan Hladonik: "Jsem spokojený. Včera jsem kritizoval první lajnu, ale dnes hrála výborně, splnila to, co jsem od ní očekával. Musím se přiznat, že včera jsem se vžil do role trenérů a sledoval jsem ze záznamu zápas Ondry s Myšákem, abych se lépe připravil. Povedlo se mi na Ondru vymyslet pár věcí, které se vyplatily. Pořádná příprava je vždy polovina úspěchu (usmívá se)."

Ondřej Kovařčík: "Moji borci dnes asi nepůjdou domů a budou lajnovat na ledě čáry (směje se). Zápas byl vyrovnaný, ale mám pocit, že do průběhu hry hrubě zasáhli rozhodčí, kteří neustále vylučovali a ke konci se snažili vše alibisticky kompenzovat!"

Tabulka turnaje po druhém hracím dnu

 • 1. Jan Hladonik (Edmonton) skóre 10:7, 5 bodů
 • 2. Michal Kovařčík (Boston) skóre 5:2, 5 bodů
 • 3. David Kofroň (Carolina) skóre 5:7, 2 body
 • 4. Ondřej Kovařčík (Toronto) skóre 4:8, 0 bodů
 • Příští program, čtvrtek 16.4. od 17:00 hodin

 • Michal Kovařčík (Boston) - Jan Hladonik (Edmonton)
 • David Kofroň (Carolina) - Ondřej Kovařčík (Toronto)
 • Všechny zápasy turnaje je možné sledovat online prostřednictvím YouTube kanálu Ocelářů

  Záznam druhého dne turnaje najdete ZDE

  ×
  Odehrané v 13:00 | Jun.
  HC Oceláři Třinec
  HC Kometa Brno