MISTR 2023/2024

Oceláři v prvním koši čekají na soupeře pro CHL. Los sledujte živě!

20.05.2024 · Adam Sušovský
Třinečtí Oceláři se mohou i v nové sezoně těšit na prestižní bitvy v evropské Lize mistrů, jako úřadující čeští šampioni jsou pro los základní fáze zařazeni do prvního výkonnostního koše. Jména svých soupeřů se dozví ve středu, los v Praze začíná v 17:00 a sledovat ho můžete živě.

Skandinávská kvalita, švýcarský luxus nebo třeba britská hokejová exotika?

Jména soupeřů, na které Oceláři narazí v základní části příštího ročníku Champions Hockey League, se hráči i fanoušci dozví už ve středu odpoledne. Jako tradičně se losuje v dějišti světového šampionátu, přímý přenos z Prahy můžete sledovat i v přímém přenosu níže!

Oceláři jsou jedni z nejčastějších účastníků v historii CHL, ani letos mezi čtyřiadvaceti kvalifikovanými kluby nebudou chybět. Zařazeni jsou tentokrát do prvního výkonnostního koše, stejně jako loni odehrají v základní fázi šest zápasů se šesti různými soupeři. Tři doma a tři venku. Body a skóre z nich se budou počítat do společné tabulky, do play off postoupí šestnáct nejlepších celků.

Nová sezona Champions Hockey League startuje 5. září. Rozdělení týmů do výkonnostních košů si můžete prohlédnout níže. Oceláři narazí na dva soupeře z košů B, C a D. Zároveň platí pravidlo, že na sebe v základní fázi soutěže nemohou narazit týmy ze stejné země.