Oceláři navštívili děti z českotěšínské školy

17.06.2016 · Romana Postuwková
Obrovské překvapení čekalo ve středu odpoledne na děti ze školní družiny Slezská. Za dětmi přijeli čtyři hráči HC Oceláři Třinec – útočník Jiří Polanský, brankář Šimon Hrubec, obránce Michael Foltýn, útočník Michal Kovařčík a maskot Dráček Werkáček.

Děti napjatě očekávaly vzácnou návštěvu pod školním altánkem, kde byla připravená fanzóna. Netrvalo to dlouho a hokejisté dorazili i se svým maskotem Dráčkem Werkáčkem. Děti měly připravené otázky a hokejisté jim podávali trefné odpovědi. Poté byla autogramiáda a následovalo sportovní odpoledne po boku Ocelářských hokejových hvězd. Radost z dětských tvářiček prozrazuje nesmírné nadšení, že mohly sdílet odpoledne s hokejisty HC Oceláři Třinec a s Dráčkem Werkáčkem.

Jak se dětem návštěva hokejistů z HC Oceláři Třinec líbila, si můžete přečíst z příspěvků:

Děkujeme, že jste přijeli za námi do družiny. Moc se mi to líbilo. Byli jste skvělí. Moc se těším, až se na vás pojedu podívat do Werk arény, jak hrajete zápas.

Kuba Czyž

Ahoj hokejisté! Moc vás zdravíme z družiny. Velice vám děkujeme, že jste za námi přijeli a povídali si s námi. Dráček Werkáček byl moc veselý. Děkujeme za nanuky, podpisy a soutěže. Moc se těším, až zase přijedete do školní družiny. A taky se těším na vaší výhru.

Esterka Górecká

Děkuji, že jste k nám přijeli a že jste si s námi zahráli hry a florbal. Děkuji za všechny zodpovězené otázky, také děkuji za podpisy a za nanuky, které jste nám poslali za obrázky. Ještě děkuji za Dráčka Werkáčka. Moc se na vás těšíme, až za námi opět přijedete. Děkuji.

Johanka Krejčí

Ahoj hokejisti! Moc se mi s vámi líbila beseda. Dráček i vy jste byli skvělí!! Byla s vámi veliká zábava. Doufám, že příští rok za námi přijedete znovu. Soutěže byly také super! Moc vám fandím! Vlastně celá naše družina vám fandí!!! Dejte spoustu gólů- do toho !!!

Ella Pollaková

Ahoj hokejisti! Líbil se mi váš program a Dráček Werkáček také.

Samuel Lapúnik

Ahoj hokejisté! Děkuji za vaší návštěvu. Váš program se mi moc líbil a myslím, že nejsem jediná. Werkáček byl moc fajn.

Lucka Vávrová

Hokejisté, moc vám děkuji za nanuk. Přeji vám hezké prázdniny. Fandím vždycky jen vám. Tady vládne HC Oceláři Třinec.

Tereza Wróblová

Hokejisté, nanuk byl výborný a dráček roztomilý. Moc se mi s vámi odpoledne líbilo. Moc se těším, až přijedete příště.

Eliška Chlebusová

HC Oceláři Třinec- moc se mi líbil váš program. Děkuji

Sebastián Blažek

Děkujeme hráčům HC Oceláři Třinec za jejich návštěvu, za poskytnutí cen pro vítěze (šály, kartičky) a také za nanuky pro všechny děti školní družin. Děkujeme paní B.Ciencialové za zprostředkování této akce. Vychovatelky ŠD Slezská.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary