Nestrašil: Nezasloužili jsme si vyhrát

22.01.2023 · Adam Sušovský
Ani dva góly Andreje Nestrašila nestačily Ocelářům k bodovému zisku na ledě Českých Budějovic, Motor tak stále zůstává týmem, který Třinec letos nedokázal porazit. "Nezasloužili jsme si vyhrát," přiznal Andrej Nestrašil.

Přestože Oceláři v Českých Budějovicích vedli, nakonec museli dotahovat. Dvě branky Andreje Nestrašila na vítězství nestačily, Třinec s Motorem padl 2:3. Jeden z nejzkušenějších hráčů coby jediný třinecký střelec večera se ale nechtěl vymlouvat na smůlu, a to ani navzdory tomu, že v samotném závěru ve vyložené šanci trefil tyč Libor Hudáček.

"Zápas dnes určitě nebyl smolný, nezasloužili jsme si vyhrát a o smůle se vůbec nebudeme bavit," byl velmi kritický ke třinecké hře nejlepší nahrávač Ocelářů. "Že jsme v závěru netrefili prázdnou branku? Takové věci se stávají, tím jsme si zápas neprohráli," řekl Nestrašil.

Oceláře tak podobně jako v minulých duelech s Motorem pomohli porazit dva veterání v týmu soupeře: Lukáš Pech a Milan Gulaš. Oba se dnes gólově prosadili. "Je to jejich nejlepší formace, hrají parádně, v extralize je to TOP lajna," uznal Nestrašil.