Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Nestrašil vtipkuje s Růžičkou: Ještě 500 bodů a mám tě!

02.02.2024 · Adam Sušovský
Ne zrovna povedený výkon, ale o to lepší výsledek. Oceláři zvládli jeden z kritických zápasů v boji o přímý postup do čtvrtfinále, a i když měl hladový soupeř více šancí, zvítězili 5:1. Večer ozdobil třemi body a dalším rekordem Martin Růžička, také o něm s novináři mluvil jeho spoluhráč z formace Andrej Nestrašil.

Takřka každý zápas Martin Růžička boří extraligové i klubové milníky. 

V pátek padl další rekord: Legendární sedmadvacítka překonala Richarda Krále v počtu nahrávek v základní části a opanovala poslední historickou ofenzivní statistiku. WERK ARENA na závěr duelu s Libercem tleskala ve stoje parádnímu výsledku týmu i třineckému lídrovi. 

A klobouk před ním smekl také spoluhráč z formace Andrej Nestrašil. 

"Dobíral jsem si ho, že už mě nebaví pořád stát na modré čáře, klepat hokejkou a za něco mu děkovat. Říkal jsem mu, že dám ještě pět set bodů a mám ho. Jenže to bych musel hrát asi patnáct let, je to neskutečné. Růža ale na to má povahu. Chce vyhrávat, tyhle body on přitom vůbec neřeší. Zajímají ho týmové úspěchy a tituly, pak to všechno ruku v ruce přichází," prohlásil Nestrašil. 

Jeden z lídrů týmu i kabiny ale mluvil také o zápase. Oceláři sice vítěztvím 5:1 odrazili nápor Liberce v tabulce a přiblížili se přímému postupu do čtvrtfinále, čistě z předvedeného výkonu ale měli ke spokojenosti daleko. "Výkon z naší strany nebyl ideální. Liberec měl spoustu šancí, my střeleckou potenci. Chybí nám dost kluků, mícháme sestavou a je to znát. O to víc jsou tyhle body důležitější. Do konce základní části zbývá devět kol a bitva o čtyřku je nasekaná," řekl Nestrašil.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:30 | Jun.
Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec