Nejlepším hráčem 20. týdne TELH útočník Roman Szturc

07.02.2022 · Redakce
První únorový týden vyšel Ocelářům na jedničku. V úterý si třinečtí hráči poradili s Litvínovem, v pátek zase na domácím ledě srazili pražskou Spartu. V tabulce se tak svěřenci Václava Varadi zlepšili na 97 bodů a jediné vítězství je dělí od překonání stobodové hranice. Kdo z hráčů byl podle vás nejvíce vidět?

1. místo Roman Szturc - 46,8 % hlasů

Centr čtvté formace prožil jubilejní týden. Proti Litvínovu Roman Szturc nastoupil ke svému 600. utkání v extralize a ve stejném zápase také zaokrouhlil svůj počet získaných bodů na 200. A to díky 2 bodům v závěru utkání. V 55. minutě se dvaatřicetiletý útočník podepsal pod první trefu Davida Kofroně v sezoně, o necelé tři minuty později už pak uklidil puk do litvínovské sítě sám.

2. místo Petr Vrána - 37,7 % hlasů

Kapitán Ocelářů byl vyhlášen nejlepším hráčem úterního zápasu proti Litvínovu. Zkušený útočník se na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky blýskl gólem v početní výhodě a v závěru druhé třetiny přihrál na rozhodující trefu Patriku Hrehorčákovi. Proti Spartě se pak elitní centr zapsal do statistik povedeným sólem ve vlastním oslabení a 73% úspěšností na vhazování.

3. místo Daniel Krenželok - 15,6 % hlasů

Čtyřiadvacetiletý bek se do obrany Třince přesunul z partnerského Frýdku a pomohl Ocelářům zalepit mezeru po olympionicích. Na ledě Litvínova byl Daniel Krenželok třetím nejvytíženějším bekem Třince a do statistik si připsal 4 body Radegast indexu za 1 hit a 3 bloky. Proti Spartě pak byl jeho zápis ještě výraznější, svým prvním gólem v dresu Ocelářů totiž zařídil rozhodující trefu.