Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Natáčení jsem si užil, říká Kamil Kreps

12.03.2017 · Martin Stebel
Do letošního play-off Oceláři vstoupí s motivačním sloganem "vůle vítězit". Kampaň doprovázejí videa, ve kterých je coby hlavní aktér vyobrazen útočník KAMIL KREPS, jenž se stejně jako legendární akční hrdina vzorně popral se svým osudem a nyní už spolu s Oceláři vyhlíží boje ve vyřazovací části.

Kamile, prozraď, jak náročné bylo natáčení?

Přiznám se, že ze začátku jsem nevěděl, co tahle role obnáší. Chtěl jsem to vyzkoušet. Byla to nová zkušenost, natáčení jsem si hodně užil. Byly dva natáčecí dny, pracovali jsme od devíti rána do tří odpoledne, bylo to fyzicky náročné. Překvapilo mě, že kvůli minutě a půl videa jsme natáčeli dva dny. Je to opravdu zajímavé, kolik času zabere, než se natočí tak krátký film.

Pokud by tedy přišla někdy v budoucnu filmová nabídka, neváhal bys jí akceptovat?

Klidně bych do toho šel znovu, byla to skvělá zkušenost. Jako malý kluk jsem filmy o Rockym miloval. Nemohu ale říct, že během natáčení jsem se cítil jako on. Box je pouze mým doplňkovým sportem, nejsem žádný profesionál, ale dělal jsem to nejlépe, jak umím.

Ve videoklipech tě mohou diváci vidět nejen v posilovně, ale taky při thajském boxu...

Hlavně v létě se thajskému boxu věnuji dost intenzivně, klidně i třikrát týdně. Během sezony je času méně, ale minimálně jednou týdně se k tomu dostanu. V posilovně trávím hodně času, baví mě to. Je to způsob mého odreagování.

Do startu čtvrtfinále schází už jen pár dnů. Jak probíhá příprava?

Příprava na play-off je docela náročná, měli jsme dvoufázové tréninky, což je potřeba, protože v play-off se jede na maximum. V play-off si člověk soupeře nevybere, protože všechny týmy jsou dobře připraveny.

Stejně jako Sylvester Stallone ve zmiňovaném filmu ses musel poprat s nepříznivým osudem. Loňskou sezonu jsi kvůli otřesu mozku prakticky celou vynechal...

Minulá sezona byly především po psychické stránce náročná. Když nemůžete hrát, je to frustrující. Prožíval jsem výkyvy, kdy jsem se jednou cítil lépe, pak zase to bylo horší. Jsem rád, že tohle období už je za mnou a o to víc si užívám letošní sezonu. Jsem hlavně vděčný, že jsem v Třinci dostal novou šanci. Máme skvělý tým a věřím, že dosáhneme na úspěch.