Junior Hrůzek: Nepřipouštěli jsme si prohru, chceme dojít v play off co nejdál

18.03.2022 · Šárka Kolková
Svěřenci trenéra Muchy odehráli v Mini WERK ARENĚ poslední utkání nadstavby s Plzní. Šlo o všechno, neboť se hrálo o postup do čtvrtfinále. Třinečtí v utkání proti favoritovi excelovali a vyhráli 3:2. Duel hodnotí obránce Filip Hrůzek, jenž vstřelil třetí a také vítěznou branku Ocelářů.

Filipe, jak hodnotíš utkání s indiány?

Plzeň přijela jako favorit. Po celou dobu soutěže hráli na prvním místě. Předvedli jsme parádní týmový výkon. Gólman zachytal tak, jak měl. V závěru jsme to urvali. Vše bylo, jak mělo být.

Byli jste nervózní? Hrálo se o postup do play off.

Neměli jsme nervy. Byli jsme nachystaní. Nepřipouštěli jsme si prohru. Šli jsme do toho naplno a vydařilo se.

Popiš nám svou branku?

Oskar Haas byl v útočném pásmu na buly a nahrával na mě. Já jsem puk odtáhl, vystřelil a spadlo to tam.

Co říkáš na to, že postupujete do čtvrtfinále? V září to s kádrem juniorů vypadalo na sestup.

Nepřipouštěli jsme si, že můžeme spadnout. Dávali jsme si nejvyšší cíle. Uvidíme, jak se nám bude dařit v play off. Budeme se snažit, abychom postoupili co nejdál. Doufám, že nám to vyjde.