Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hudáček: Dát hattrick je skvělý pocit

06.11.2022 · Adam Sušovský
Byl to zápas věnovaný dětem, se spoustou radostí taky pro dospělé. „Dali jsme hodně gólů, žádný nedostali. Tak to má být,“ líčil s úsměvem útočník Libor Hudáček. K nejvyšší výhře v sezoně přispěl svým prvním hattrickem v sezoně, Oceláři před nejvyšší návštěvou sezony smetli Kladno 8:0.

V dětských pohádkách obvykle rytíři draky porazí, právě dětem byl nedělní zápas 19. kola Tipsport extraligy ve WERK ARENĚ věnován. A k jejich radosti tentokrát dominoval třinecký drak… 

Oceláři před nejvyšší návštěvou sezony doslova smetli Kladno 8:0. S velkou radostí utkání hodnotil také Libor Hudáček, slovenský snajpr si v utkání připsal svůj první hattrick v dresu Ocelářů. 

„Dvakrát mi k němu ale hráči Kladna pomohli, musím jim poděkovat,“ prohodil trošku v žertu Hudáček a poukázal na fakt, že dvakrát dostal kotouč za záda hostujícího gólmana s vydatným přispěním teče obránců soupeře. „Ale je to skvělý pocit dát zase pár gólů, radovat se z výhry. Z naší strany byl tohle super zápas. Dali jsme hodně gólů, žádný nedostali. Udělali jsme dobrou práci i v našem oslabení, takhle to má být,“ řekl Hudáček. 

„Hattrick každého hráče potěší, zvedne mu sebevědomí. Najednou to jde snadněji, ale důležité je být dál pokorný a pracovat. Člověk si musí jít trpělivě za svým a pak přijdou i takové zápasy, jako jsme hráli dnes,“ pokračoval Hudáček. 

Oceláři tak stráví reprezentační přestávku na pátém místě. „To se dá říct, že je fajn. Ztratili jsme na začátku hodně bodů, takže za páté místo jsme rádi. Na druhou stranu, cíle tady v Třinci jsou vyšší. Teď nás čeká pár dní volno, musíme si dobře odpočinout, pak potrénovat a po pauze se vrátit ještě silnějši,“  burcuje Hudáček, kterému náladu zlepšilo i originální představení třinecké soupisky, o kterou se postarali svými kresbami žáci šestých tříd Základní školy Petra Bezruče. 

„Měli jsme možnost ty kresby vidět už předem, pobavili jsme se. Bylo to pěkné, my navíc máme v kabině taky spoustu dětí a věděli jsme, že tady dnes budou. Jsme rádi, že si zápas užili a my ze střídačky pak viděli i mexické vlny.“