Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dračí podcast: Rozhovor s chlapem, který se problémů nebojí

09.04.2024 · Adam Sušovský
Poslechněte si nejnovější díl Dračího podcastu, jeho hostem byl tentokrát trenér Frýdku-Místku. Partnerský tým Ocelářů na podzim přebral na beznadějně poslední pozici, nakonec se do posledních kol pral o postup do předkola play off.

Vysoká postava, hluboký hlas. Už na první pohled z Martina Hrnčára čiší respekt. Je jasné, že tenhle chlap se nebojí!

A také proto se na podzim stal součástí organizace Třince a Frýdku-Místku. Partnerský celek se nebál převzít ani ve chvíli, kdy byl v Chance lize naprosto beznadějně poslední. A vedl jej tak, že se Rysi nejen vyhnuli sestupu, ale do posledních kol mohli koukat také na možnost postupu do předkola play off. 

Právě Martin Hrnčár byl hostem posledního dílu Dračího podcastu. 

"Kdo se bojí, nesmí do lesa. Měl jsem za sebou angažmá se spoustou podobných situací. Asi je mi souzené, že nemám problém pracovat v nekomfortní zóně. Skoro si myslím, že mě to vyznačuje. Čím větší problém, tím větší výzva," řekl Hrnčár. 

Ve Frýdku-Místku smlouvu prodloužil, partnerský celek povede i v nové sezoně. Přestože sezona Rysům dávno skončila, žádnou dovolenou nemá. Během jara bydlí v Třinci, kde trénuje se skupinou hráčů a drtivou většinu času věnuje sledováním play off A týmu i mládeže, kde sleduje hráče, kteří by se v příští sezoně mohli posunout do první ligy. 

V rozhovoru jsme s Martinem Hrnčárem probrali, co mladým třineckým hráčům ve Frýdku-Místku dala sezona pod obrovským tlakem, jak se podobným problémům napřesrok vyhnout a pochopitelně přišla řeč také na Oceláře. Mají ještě šanci sérii se Spartou zvrtátit? Poslechněte si nový díl Dračího podcastu. Dostupný je už nyní zde v těle článku a také na všech dalších podcastových platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast 2024 - 2. díl: Martin Hrnčár