MISTR 2023/2024

Dračí podcast: Rozhovor s borcem, co s Oceláři něco zažil. A vyhrával!

15.04.2024 · Adam Sušovský
Nový díl Dračího podcastu je tady. Rozebrali jsme nezapomenutelnou sérii se Spartou a přemýšleli, jak asi bude vypadat bitva o zlato. Součástí je i rozhovor s borcem, který se nesmazatelně zapsal do historie klubu. Díl s obráncem Milanem Douderou si můžete pustit už nyní!

Sílu, odhodlání i soudržnost třineckého týmu zná jako v extralize málokdo.

Vždyť toho taky za Oceláře tolik odehrál! Milan Doudera strávil v Třinci takřka celou dekádu, získal s ním čtyři mistrovské tituly a dvě stříbra. Ještě to zabere spoustu let, než někdo přepíše i jeho rekord v počtu odehraných zápasů za Třinec mezi obránci.

S Třincem těžké série vyhrával, byl u vítězných sedmých zápasů. V letošním play off, poprvé jako soupeř, ale sedmý zápas s Oceláři prohrál. Doudera byl oporou Motoru, který Třinec dokázal potrápit ve čtvrtfinále. A nyní se do Třince, byť jen symbolicky jako host dalšího dílu Dračího podcastu, vrací.

"Třinec má neskutečně zkušený mančaft, v týmu obrovskou kvalitu. Malé detaily ve finále rozhodly pro ně, my v Budějovicích ale byli rádi, že jsme dokázali takovému týmu čelit. Že jsme si ze stavu 0:3 na zápasy vynutili sedmý zápas, je pro nás skvělá zpráva do budoucna. Zápasy měly skvělou kulisu, my získali zkušenosti ze super série a jsme rádi, jak důstojným soupeřem jsme byli," vrací se Doudera k sérii mezi Třincem a Motorem.

V novém díle podcastu ale mluví také o tom, co Oceláře čeká. V minulých týdnech totiž sledoval také výkony Pardubic, které došly do finále s jedinou prohrou. Navzdory tomu Doudera čeká vyrovnanou sérii. "Na únavu se nehraje, ve finále vás žene chtíč," říká.

"Ve finále na sebe narazí podobné styly a bude to zajímavý hokej," říká Doudera.

Celý díl si můžete už nyní pustit zde v článku i na dalších oblíbených podcastových platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast 2024 - 5. díl: Milan Doudera