Dračí podcast: Dovednosti, které v hokeji rozhodují

25.03.2023 · Adam Sušovský
V play off rozhodují maličkosti. Díky ním tak můžete zvládnout také zápas, ve kterém je soupeř opticky o něco málo lepším týmem. Tak jako ve čtvrtém čtvrtfinále, kdy Spartu srazila učebnicová teč Daniela Voženílka. Dovednost vypilovaná k dokonalosti, kterou by ocenil také host dalšího Dračího podcastu: Skills coach Ocelářů Michal Papaj.

Čtvrtfinálová série bude ještě pořádně napínavá, přestože se blíží ke svému drsnému finiši.

Souboj loňských finalistů je po úvodních čtyřech zápasech nerozhodný 2:2, jede se do Prahy. Oceláři zvládli na svém ledě nepustit Spartu k mečbolům. Nechali Spartu bušit do své obrany a Ondřeje Kacetla a sami v pravý čas udeřili výstavní hokejovou akcí, krásnou tečí Daniela Voženílka.

O tom všem je také další díl Dračího podcastu, jehož hostem je důležitý člověk třinecké organizace. Trenér, který na rozvoji podobných dovedností pracuje u Ocelářů s těmi nejmenšími, i s hráči A týmu. Skills coach Michal Papaj.

Další díl Dračího podcastu je dostupný již nyní na všech oblíbených platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 21. díl