Dorostenec Holub: Přípravy na play off jsou v plném proudu

22.02.2023 · Šárka Kolková
V pátek dorostenci srazili pražskou Spartu, v sobotu prohráli na ledě Slavie a jejich vítězná série se tak zastavila na čísle devět. Nejen o dlouhé úspěšné šňůře, ale taky blížícím se play off, promluvil obránce David Holub.

Davide, jak se ohlížíš za posledními zápasy?

Jsme spokojení, ale jen z jedné části. Na ledě Sparty jsme podali parádní týmový výkon, který nás dotáhl ke třem bodům. Bohužel, na ledě Slavie se nám to zopakovat nepodařilo.

Co stálo za skvělou koncovkou na ledě Sparty?

Hlavně jsme kladli důraz na zakončení a proměňování vyložených šancí. Zaměřili jsme se i na přesilovky, které nám v tomto utkání hodně pomohly.

K čemu ale došlo v Edenu? Po první třetině jste prohrávali 0:2.

Špatně jsme do utkání nastoupili a inkasovali jsme rychlou branku, která nás rozhodila.

Nakonec jste sice vyrovnali na 3:3, ale na body to nestačilo. Co bylo příčinou prohry?

Zápas z naší strany nebyl ideální. Nepovedlo se nám dodržet herní plán, se kterým jsme chtěli utkání odehrát.

Jak moc mrzí konec dlouhé vítězné série?

Jsem rád, že se nám povedlo vyhrávat takhle dlouho. Ale beru to tak, že se stalo a jede se dál.

Po venkovních zápasech se teď vracíte zpátky do WERK ARENY, v pátek hostíte Plzeň a v sobotu Vary. Tedy soupeře, se kterými jste na jejich ledě prohráli. Jak na ně doma?

Určitě jim chceme prohry vrátit. Budeme se snažit hrát agresivně a půjdeme si za vítězstvím.

Na vedoucí Liberec aktuálně ztrácíte čtyři body, ve hře je jich ještě dvanáct. S čím půjdete do posledních zápasů nadstavby?

Jdeme zápas od zápasu. Určitě chceme urvat všechny body a uděláme pro to maximum.

Řešíte už s trenéry potencionální soupeře a ladění formy pro vyřazovací část?

Na soupeře se určitě nesoustředíme, ale samozřejmě přípravy na play-off už jsou v plném proudu.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary