Do organizace Ocelářů se připojí brankář David Honzík

31.01.2021 · Tisková zpráva
Na závěr přestupního období přichází do organizace Ocelářů z Litvínova sedmadvacetiletý brankář David Honzík.

Organizace Ocelářů z kraje roku počítala na brankářském postu ztráty. Do zámoří odcestoval Josef Kořenář, po mistrovství světa dvacítek se do kanadské juniorské soutěže vydal talentovaný Nick Malík a polský reprezentant Ondřej Raszka kývl na nabídku GKS Tychy.

„Navíc má mladý Tomáš Suchánek velkou naději na účast na mistrovství světa osmnáctek. I z tohoto důvodu jsme na trhu hledali brankáře, který se připojí do naší organizace,“ vysvětlil sportovní ředitel Jan PETEREK. „S Litvínovem jsme se dohodli na angažování Davida Honzíka, který se vrací po zranění a jako každý brankář potřebuje především chytat,“ dodal Peterek.

Sedmadvacetiletý Honzík strávil v Litvínově uplynulou sezonu. V té současné zasáhl do pěti utkání. V juniorské věku strávil tři sezony v zámořské kanadské soutěži (QMJHL). V extralize začínal v dresu mateřských Karlových Varů, dále nastupoval za Spartu, odkud vypomáhal i prvoligové Slavii. Celkem má na svém kontě v nejvyšší soutěži 82 odchytaných zápasů.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno