Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Bylo to utkání s parametry play-off, konstatuje Šimon Hrubec

17.02.2017 · Radim Sajbot, Martin Stebel
Taky letošní druhé měření sil Pirátů proti Ocelářům dospělo v chomutovské SD aréně do dramatu samostatných nájezdů. Historie se i tentokrát opakovala, domácí byli úspěšnější díky trefě Vondrky. Kvalitním výkonem se prezentoval gólman Slezanů ŠIMON HRUBEC, který zneškodnil mnoho nadějných šancí rivalů a byl vyhlášen nejlepším hráčem hostujícího mužstva.

Šimone, musel jsi čelit třiceti střelám soupeře. Pro gólmana docela náročný zápas, že?

Tohle bylo utkání s parametry play-off. Je dobře, že jsme si to vyzkoušeli, mělo to správný náboj. I když jsme získali jen bod, můžeme jet domů díky dobrému výkonu se vztyčenou hlavou.

V první třetině jste hráli solidně, byť soupeř skóroval. Ve druhé části byli domácí aktivnější hlavně zásluhou častých přesilovek...

Trochu mě mrzí inkasovaný gól v poslední minutě první třetiny, puk se odrazil před branku, tam se toho moc dělat nedalo. Ve druhé části jsme byli docela často vylučovaní, což je škoda. Naší vyrovnávací branku zkoumal videorozhodčí, nijak jsem ale neřešil, jak to vlastně bylo. Stejně to neovlivním.

Je bod v kontextu celého utkání ziskem nebo ztrátou?

Myslím, že za bod můžeme být rádi. Pokud bychom urvali druhý v nájezdech, je to ještě veselejší. Z celkového hlediska ale má tento bodík nesporně svou váhu.

Co říct na téma nedělního rivala? Čeká vás před domácím publikem Zlín, který dnes utrpěl vysokou porážku. Minule jste doma Ševce výrazně zdolali.

Přiznám se, že Zlín zatím v hlavě nemám, stále jsem v módu "Chomutov", zatím na neděli opravdu nemyslím. Neřešíme aktuální formu protivníka, soustředíme se pouze na vlastní hru a výkon. Připravíme se na Zlín, jak nejlépe budeme umět. Doma jednoduše musíme vyhrávat!