Lukáš Krajíček: Snažili jsme se na bránu dostat více puků

5.11.2017 · Martina Sikorová
Pod vítězství nad Litvínovem se výrazně podepsal Lukáš Krajíček. Třinecký obránce si proti poslednímu týmu tabulky připsal gól i asistenci a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Jak zápas z pohledu kapitána Ocelářů vypadal?

Po dvou prohrách je vítězství proti Litvínovu hodně cenné, souhlasíte?

Rozhodně. Věděli jsme, že potřebujeme vyhrát a jsme rádi za tři body.

Litvínov se v tabulce nachází až na spodku tabulky, v utkání ale hodně kousal.

Měli jsme dost vyloučených, což nám ubralo hodně sil. Jsme ale rádi, že se nám většinu oslabení podařilo ubránit. Skoro jsme zvládli i oslabení tři na pět, bohužel jsme tam jeden gól schytali. Těhle chyb se musíme vyvarovat, protože tentokrát jsme sice vyhráli, ale příště nás to může stát zápas. Musíme se z toho poučit.

Co se oproti předchozím zápasům změnilo?

V posledních zápasech jsme méně stříleli, proto jsme se dnes snažili dostávat na bránu více puků a naštěstí to tam dvakrát padlo. Taky jsme to více zavřeli z obrany a čekali jsme na šance, které přišly.

Teprve nedávno jste se vrátili ze Švédska, kde jste odehráli zápasy Ligy mistrů, mohla se projevit i únava?

Na to se můžeme vymlouvat, ale ten program je tak nabitý, že únava určitě je. Kdybychom řekli, že ne, tak lžeme. Teď náš čeká ještě Liga mistrů a pak budeme mít týden nato, abychom si odpočinuli.

Prohlédněte si videozáběry nejdůležitějších okamžiků z duelu Ocelářů v Litvínově ZDE