Nábor mladých hokejistů

Nábor mladých Ocelářů

Hokejový klub HC Oceláři Třinec hledá chlapce i dívky do přípravky - ročníky 2011 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit. Pod vedením profesionálních trenérů jej základy bruslení naučíme.

Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Staň se Ocelářem. Nepropásni šanci stát se třineckým hokejistou!

KDY MOHU PŘIJÍT?

Tréninky na ledě probíhají vždy v sobotu a neděli od 8.00 hodin v MINI WERK ARENĚ. Případné změny najdete s předstihem na klubovém webu.

CO POTŘEBUJI?

Na první trénink je třeba přilbu (stačí lyžařská, na kolo). Teplé oblečení, zimní rukavice. Brusle zapůjčíme. Jakmile dítě zvládne bruslení, bude mu zapůjčena kompletní hokejová výstroj.

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?

Přípravka je pro děti od 4 let.

ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají v šatně. Na ledě jsou děti rozděleny dle věku a výkonnosti. Trénink trvá přibližně 1 hodinu. Každá skupinka má svého trenéra, který se ji věnuje po celou dobu na ledě.

DŮLEŽITÉ !!!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Hokejová přípravka je od toho, abychom děti naučili prvním krůčkům na ledě a postupně zvládli bruslařské dovednosti.

NAKONEC TO NEJLEPŠÍ: ÚČAST NA TRÉNINKU PŘÍPRAVKY JE ZDARMA!

Hráči HC Oceláři Třinec mají od 2. třídy volný vstup na extraligová utkání!!!

Neváhejte a přijďte mezi Oceláře.

INFORMACE:

Hlavní trenér přípravky: