Trápení juniorů pokračuje

09.12.2022 · Martina Sikorová
Na hřištích soupeřů se zatím mladým Ocelářům v prosinci vůbec nedaří. V Jihlavě sice svěřenci trenéra Reného Muchy zvládli dvakrát dorovnat skóre, naději na zisk bodů jim ale vzal třetí gól inkasovaný pouhých 75 sekund před závěrečnou sirénou.
29.kolo, pátek 9.12.2022
Jihlava
3:2
ZS Moravské Budějovice
Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0  Branky a nahrávky: 12. Báťa (Klapica), 28. Broš (Báťa), 59. Vandas (Peš) - 18. Ullrych (Pánek, Šotkovský), 35. Holinka (Bartoš). Rozhodčí: Skopal, Grygera - Kleprlík, Komínek. Vyloučení: 3:6, navíc za faul Číhala (JIH) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 138. Střely na branku: 39:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
HC Dukla Jihlava: Maláč - Matějíček, Číhal, Tomšík, Vovsík, Šabatka, Vandas, Ludvík - Kravec, Báťa, Coufal, Broš, Klapica, Rauš, Kudrna, Peš, Pavelec, Sojka, Modl
HC Oceláři Třinec: Král - Kyselý, Kremnický, Pospíšil, Andrle, Kareš, Hrůzek, Volas - Šotkovský, Pánek, Šilar, Šutý, Cedzo, Bartoš, Gerych, Ullrych, Holinka, Hlávka, Moškoř, Jobánek