Junioři ve Zlíně vedli, ale podlehli v nájezdovém dramatu

26.09.2019 · Martin Stebel
Ve čtvrtek odehráli další zápas v rámci turnaje o pohár DHL třinečtí junioři. Na ledě zlínských beranů sice po dvou gólech Šimona Miklera vedli 2:0, jenže nakonec z Baťova města výhru nevezou. Domácí zvládli lépe nájezdovou loterii, kterou teprve v 16. sérii rozsekla trefa zlínského Kozlíka.
7.kolo, čtvrtek 26.9.2019
Zlín
3:2sn
Zimní stadion Luďka Čajky
Třetiny: 0:1, 2:1, 0:0 - 0:0  Branky a nahrávky: 28. Mikulík (Dobiáš, Fajkus), 38. Talafa (Holík, Handl), rozh. nájezd Kozubík - 16. Mikler (Adámek, Mastič), 25. Mikler (Králík, Mastič). Rozhodčí: Kašík - Bryška, Novák. Vyloučení: 8:7, navíc Mituchovič (TRI) osobní trest na 10 minut za vražení na hrazení a Matěj (TRI) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 0:2. 3:2.
Kořének – Janošek, Hamrlík, Holík, Talafa, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Podešva, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš, Fajkus, Baďura, Apolenář
Švehlák – Mituchovič, Jenáček, Vacula, Cienciala, Šulák, Adámek – Havránek, Indrst, Pastor, Mikler, Geidl, Mastič, Matěj, Ramik, Králík