Junioři vynulovali Salzburg!

09.03.2019 · Martina Sikorová
Po prohře na Slavii mladí Oceláři opět naplno bodovali! Po bezbrankové úvodní třetině se svěřenci trenéra Juříka v čase 37:06 dočkali prvního gólu po trefě Dana Przybyly a svůj náskok už nepustili. V závěrečné části se navíc do listiny střelců zapsali také Štěpán Macháček s Adamem Raškou a po výhře 3:0 putovaly všechny body do Třince!
UPG5, sobota 9.3.2019
Salzburg
0:3
Třetiny: 0:0, 0:1, 0:2  Branky a nahrávky: 38. Przybyla (Michálek), 41. Macháček (Matěj, Geidl), 60. Raška (Przybyla, Peterek). Rozhodčí: Kontschieder, Huber - Krausz. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 0:3.
Kolarz – Obu, Hadamczik, Menner, Szuber, Nyman, Necesany – Hede, Eham, Eliaš, Vogt, Myklukha, Polegoshko, Lindner, Maier, Harnisch, Hengelmüller, Peterka
Malík – Krzak, Chovaniak, Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Pastor, Geidl, Peterek, Raška, Čmiel, Przybyla, Plandor, Matěj, Macháček