Junioři uspěli v derby, v prodloužení rozhodl Geidl!

20.10.2018 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři se v regionální bitvě rychle chopili vedení, když už ve třinácté minutě přetavil přesilovou hru v úvodní gól Jakub Michálek. Domácí hokejisté sice v prostřední části otočili zápas na svou stranu, v čase 33:44 už ovšem bylo opět vyrovnáno po trefě Marka Havránka. O vítězi derby muselo nakonec rozhodnout až prodloužení. V nastaveném čase jednoznačně dominovali hráči s drakem na prsou a po trefě Nica Geidla se mohli radovat z výhry.
12.kolo, sobota 20.10.2018
2:3p
Ostravar aréna
Třetiny: 0:1, 2:1, 0:0 - 0:1  Branky a nahrávky: 22. Bernovský (Kunc, Fridrich), 33. Vojtovič - 13. Michálek (Indrst, Havránek), 34. Havránek (Indrst), 63. Geidl (Krzak). Rozhodčí: Koziol - Bartek, Dohnal. Vyloučení: 5:4, navíc za faul Konečného (VIT) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 30:41. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Piták – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Vacula, Kučera, Věntus – Konečný, Fridrich, Bernovský, Lednický, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva, Blaško, Potočný, Ivan
Švehlák – Krzak, Rufer, Konderla, J. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Urban, Čmiel, Matěj, Macháček