Junioři zvládli i druhý zápas proti Olomouci!

03.03.2018 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Muchy začali na Hané skvěle a už v páté minutě se ujali vedení po gólu Jana Kaluse. Domácí sice rychle vyrovnali, v závěru třetiny se ale prosadil Dan Przybyla a vrátil Ocelářům vedení. Na začátku prostřední části si třinečtí hráči vytvořili dvougólový náskok po trefě Rašky, Olomouc ale dokázala srovnat krok a začínalo se od začátku. V čase 46:54 ovšem vstřelil čtvrtý gól Kvasnica a rozhodl o těsném vítězství Ocelářů.
C6, sobota 3.3.2018
3:4
Zimní stadion Olomouc
Třetiny: 1:2, 1:1, 1:1  Branky a nahrávky: 5. Kuba (Macuch), 26. Macuh (Jelínek, Kuba), 44. Beutl (Beier, Pěcha) – 5. Kalus (Raška, Mach), 13. Przybyla, 21. Raška (Krzak, Bartko), 47. Kvasnica (Bartko, Peterek). Rozhodčí: Král - Měkýš, Holibka. Vyloučení: 6:4, navíc Kuchař (OLO) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku a Marguš (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za sekání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 23:48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.
Ovčaři – Szturc, Kuchař, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Cach, Říčka, Hajšman, Beier, Macuh, Marek, Janečko, Pěcha, Kuba
Loubal – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Rufer, Marguš, Adámek, Bartko – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Kofroň, Przybyla, Kvasnica, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin.