Starší dorostenci "čepovali" na ledě Olomouce dvanáctku!

09.10.2015 · Martina Sikorová
Ve třinácté minutě otevřel gólový účet střetnutí Jan Hladonik, jenž v utkání přidal další dvě branky a zaznamenal tak hattrick, Oceláři navíc zaznamenali ještě dalších devět přesných zásahů a nakonec tak dokráčeli za jasným vítězstvím a třem bodům do tabulky.
11.kolo, pátek 9.10.2015
1:12
Zimní stadion Olomouc
Třetiny: 0:3, 0:4, 1:5  Branky a nahrávky: 60. Husták (Hajšman) - 13. Hladonik, 16. Hrehorčák (G. Radzienciak, Vochozka), 17. Najsar (Hrehorčák, Mach), 21. Kvasnica (Imrich), 23. Lacka (Kvasnica), 24. Hladonik (Hrehorčák), 40. Hladonik (Vochozka, Rufer), 41. Plitko (Valíček, Najsar), 49. Haman (Kalus, Lacka), 52. Hrehorčák (Vochozka), 53. Kvasnica (Lacka, Kalus), 58. Vochozka (G. Radzienciak, Hrehorčák). Rozhodčí: Kika - Dopitová, Loun. Vyloučení: 2:4, navíc za faul Hrehorčáka (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 22:41. Průběh utkání: 0:12, 1:12.
Schejbal (23. Galuška) – Dajčar, Murla, Mader, Štreit, Beutl, Holiš, Rutar – M. Urban, M. Zabloudil, Husták, Kořenek, Podlaha, Řečinský, Beier, Pěcha, Skopal, Hajšman, Machálek, Janečko, Říčka
Loubal – Valíček, G. Radzienciak, Rufer, Brabec, Timotej Marguš, Haman, Imrich – Plitko, Vochozka, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kvasnica, Hladonik, Lacka, Kalus, Papaj, Najsar