MISTR 2018/2019

Zbývají poslední vstupenky na čtvrtfinále!

19.03.2019 · Klub
Start ostře sledované série čtvrtfinále Generali play off Tipsport extraligy ledního hokeje mezi Oceláři a vítkovickou Riderou se neúprosně blíží. Třinecká WERK ARENA je takřka vyprodaná, nicméně několik desítek vstupenek je stále k dispozici.

Chcete vyrazit na úvodní dvě čtvrtfinálové bitvy o hokejového krále Moravskoslezského kraje a zatím jste nesehnali lístky? Nevadí. Do prodeje pouštíme poslední vstupenky na sezení, které pochází z nevyzvednutých technických blokací.

Dnes, v úterý 19. března, v 16 hodin odstartuje na www.ticketportal.cz online prodej posledních 80 vstupenek na sezení na zítřejší otevírací duel série, který se uskuteční ve WERK ARENĚ od 17 hodin. Ve stejný okamžik se na tomtéž webu objeví také posledních 100 vstupenek na sezení na čtvrteční druhé utkání série. To se rozehraje v hokejovém svatostánku Ocelářů ve čtvrtek 21. března také od 17 hodin.

V den zahájení čtvrtfinále mezi regionálními rivaly půjdou do prodeje také zbývající vstupenky na stání do sektoru G. Ty jsou však určeny z bezpečnostních důvodů pouze domácím příznivcům, protože v těchto místech se schází tzv. kotel Ocelářů. Lístky na stání se budou prodávat pouze fyzicky na pokladnách WERK ARENY, a to od 15 hodin až do případného vyprodání.

Upozorňujeme, že na jednu osobu lze zakoupit maximálně šest vstupenek.