MISTR 2023/2024

Vydávání vstupenek na LOUČENÍ HVĚZD pro permanentkáře

30.10.2022 · Klub
Klub HC Oceláři Třinec zahájil předprodej vstupenek na LOUČENÍ HVĚZD, poslední exhibiční utkání bývalých Ocelářů Jiřího Polanského, Martina Adamského, Lukáše Krajíčka a Petera Hamerlíka. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, lístek si ale musí vyzvednout. A to buď on-line, nebo na služební pokladně.

Už 11. listopadu se ve WERK ARENĚ uskuteční poslední zápas hokejistů, kteří třineckým Ocelářům pomohli k několika mistrovským titulům. Svou hráčskou kariéru tak oficiálně ukončí Jiří Polanský, Martin Adamský, Lukáš Krajíček a Peter Hamerlík.

Klub HC Oceláři Třinec už na toto utkání za symbolickou cenu 133 korun zahájil předprodej vstupenek (své místo v hale rezervujte zde), výtěžek z celé akce bude věnován Nadačnímu fondu OCELÁŘI. Majitelé permanentních vstupenek na sezonu 2022/23 mají vstup zdarma, musí si ale unikátní vstupenku na zápas sami vyzvednout

Vyzvednout vstupenku na zápas na své rezervované místo si mohou nejpozději do 7. listopadu, a to v den domácích zápasů Ocelářů na služební pokladně osobně. A nebo také jednoduše on-line už nyní.

Vyzvědněte si svou vstupenku zdarma ZDE!

V on-line ticketingovém systému třineckých Ocelářů zvolte položku ODEMKNOUT ZÁPAS a zadejte číslo, které je vytištěné na vaší permanentní vstupence. Následně už postupujte jako při nákupu normální vstupenky, vyplňte své údaje a e-mailovou adresu, na kterou vaše vstupenka na LOUČENÍ HVĚZD vzápětí dorazí.