Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vladimír Dravecký: Podali jsme výborný kolektivní výkon

14.08.2014 · Martin Stebel
Druhé střetnutí na domácím turnaji STEEL CUP přineslo Ocelářům mnohem více radosti. Slovenského rivala zdolali jasně 4:0. Úvodní trefu měl na svědomí Vladimír Dravecký, který tak symbolicky oslavil podpis nové smlouvy. Čtvrteční duel měl pro něj navíc poněkud pikantnější nádech, jelikož právě ve východoslovenském městě učinil své první hokejové krůčky.

Vlado, povedla se ti vítězná branka, navíc proti mateřskému klubu...

Byla tam perfektní nahrávka od Žejdlíka. Měl jsem snadnou práci, stačilo jen nastavit hokejku a trefit skoro prázdnou branku. Vůbec poprvé v kariéře jsem jako hráč nastoupil proti Košicím. Musím uznat, že to byl trochu zvláštní pocit. Přiznávám, že na začátku jsem cítil drobný stres, ale po prvním buly to rychle opadlo.

Oproti prvnímu vystoupení na turnaji jste dnes byli daleko aktivnější, rychlejší. Kde hledat příčiny?

Podali jsme výborný kolektivní výkon, každý si plnil své úkoly. Hlavně směrem dozadu to bylo v pořádku, pomáhali jsme si navzájem. Výborně nám navíc zachytal Šimon, který zaslouží poděkování."Dravec" a jeho stylová oslava gólu. foto: Marian Ježowicz.

Tvou psychickou pohodu určitě musela podpořit skutečnost, že máš u Ocelářů čerstvou smlouvu...

Každému se musí lépe hrát, když má nový kontrakt. Můj názor je ale takový, že člověk se musí snažit stále, nezáleží na tom, jestli má smlouvu nebo ji zatím nemá. Hlavně je třeba mít z vlastní hry dobrý pocit.

V týmu zatím nejsi příliš dlouho. Jaké pocity převládají z celkové atmosféry v klubu?

Z Třince jsem naprosto nadšený. Je to navíc klub, který vždy měl a stále má vysoké ambice. Vše tu funguje výborně - kolektiv, špičkové zázemí, perfektní stadion. Jsem tady maximálně spokojený.