MISTR 2023/2024

Oceláři závodili ve Werk aréně na motokárách

17.05.2012 · Martin Stebel
Ve středu 16. května se na ploše Werk arény konal již 4. ročník motokárových závodů mezi hokejovými Oceláři a sponzory, které doplnili přátelé klubu. V kulisách burácejících motorů a aromatu pohonných hmot se odehrávaly napjaté souboje. O triumfátorech jednotlivých rozjížděk rozhodovaly mnohdy drobné maličkosti.

Moderátor Marcel Čmiel přivítal na startu závodu celkem 16 dvojic, které si to na betonové ploše hokejové haly rozdaly v jízdě na tři kola. Motokárové konfrontace se ve středečním podvečeru zúčastnil i nejvyšší představitel klubu, prezident ing. Ján Moder. Vyřazovací systém play-off postupně určil nejlepší závodníky. Vítězem motokárové "show" se nakonec stal majitel spediční firmy Spetra, pan Tadeáš Barteczek, jenž byl ve finálové jízdě rychlejší než vedoucí mužstva a trenér gólmanů Jaroslav Kameš. Třetí místo obsadil mladý zadák Jakub Kania, který v souboji o bronz zdolal Jiřího Polanského.

Fotogalerii Mariana Ježowicze z motokárových závodů naleznete zde

Losování dvojic pro úvodní jízdy. foto: Petr Rubal