MISTR 2023/2024

Hráči "A" mužstva na tréninku mládeže, ukázal se i Dráček

19.11.2012 · Martin Stebel
V uplynulém týdnu klub připravil pro hráče mládežnických kategorií překvapení. Na každém z tréninků (do 8. třídy) se ukázali hráči "A" mužstva třineckých Ocelářů, kteří se přímo zapojovali do tréninků.
Ty nejmenší potěšila rovněž návštěva třineckého Dráčka Werkáčka, který s sebou přinesl i drobné dárečky.

Už samotná účast dospělých hráčů představovala pro mladé hokejisty značnou motivaci. Cena pro krále trestných střílení a drobné dárečky v podobě podpisových karet hráčů byly jen vítaným bonusem.

Dle reakcí samotných hráčů, rodičů, trenérů i množstvím fotek, které vznikly, lze tuto akci považovat za velmi úspěšnou a proto je možno počítat s jejím opakováním v průběhu reprezentačních přestávek.

Na tréninku 2. třídy a přípravky se ukázali Tomáš Klimenta, Martin Lojek a třinecký Dráček. foto: Marian Ježowicz

Trénink 3. + 4. třídy svou účastí zpestřili Ctirad Ovčačík, Daniel Rákos i třinecký Dráček. foto: Marian Ježowicz

Společně s hráči 5. třídy si zatrénoval Jakub Orsava. foto: Petr Rubal

Do tréninku 6. třídy se zapojil Josef Hrabal. foto: Marian Ježowicz