Do prodeje jde závěrečná vlna vstupenek na 6. semifinále!

07.04.2018 · Klub
Semifinále Generali play off láká a je to znát! Zatím všechny duely série mezi třineckými Oceláři a královéhradeckým Mountfieldem, které se odehrály pod Javorovým, byly vyprodány! Už zítra, tedy v neděli 8. dubna v 18:20, vypukne ve WERK ARENĚ bitva s pořadovým číslem 6, která může Oceláře posunout do vysněného finále.

Nyní uvolňujeme do prodeje poslední vlnu vstupenek na toto utkání. Jde řádově o několik desítek vstupenek na sezení z tzv. nevyužitých technických blokací. Prodávat se začnou od tohoto okamžiku online na www.ticketportal.cz

Svou vstupenku si budete moci zakoupit také ještě i v den utkání. A to na pokladnách WERK ARENY od 10 hodin. Upozorňujeme však, že vstupenky na stání jsou určeny pouze do kotle třineckých fanoušků.

Kategorie a ceny vstupenek:

Upřesňující informace ke vstupnému:

- Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

- Děti do 150 cm mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

- Slevy pro držitelé průkazu ZTP zůstávají zachovány. Slevy pro důchodce se ruší.

Máme sílu dračí!