Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři ukončili zlatou sezonu na sponzorském večírku

13.06.2019 · Martin Stebel
Symbolickou tečkou za veleúspěšným extraligovým ročníkem 2018/19 byl pro Oceláře tradiční sponzorský večírek, který se konal ve čtvrtek v půvabném areálu ropického penzionu Mlýn.

Prezident třineckého klubu Ján Moder v úvodu setkání přítomným mecenášům poděkoval za vytrvalou podporu a věrnost. Znovu akcentoval skutečnost, že úspěch těší o to víc, že právě letos si třinecká huť a místní hokej připomenou kulatá výročí od založení. Na jeho slova navázal viceprezident Ocelářů Jan Czudek, který mimo jiné vyjádřil vděčnost všem složkám, které se aktivním způsobem starají o bezpečnost a hladký průběh při organizaci hokejových zápasů ve WERK ARENĚ. Zdůraznil, že třinecký klub je za tuto pozitivní věc chválen také hokejovým svazem.

Na pódium poté přicházeli a památeční dresy převzali někteří členové mistrovského kádru, kteří v rámci zlaté sezony oslavili jubilejní zápasy v třineckém týmu. Nejvyšší představitelé Ocelářů rovněž ocenili zástupce fanouškovské obce, jenž vydatnou měrou díky svému nadšení a obětavosti přispěli ke zlatém triumfu.

Sportovní ředitel Jan Peterek v klubu oficiálně přivítal a představil dvě gólmanské posily - Patrika Bartošáka a Petra Kváču. V rámci tradiční aukce se tentokrát dražily originální dresy pěti vybraných hráčů (Hrubec, Růžička, Dravecký, Polanský, Adamský). Celkový výtěžek ve výši 305 tis. Kč poputuje na konto ocelářské mládeže.

Společenský program ozdobil mimo jiné hudební multitalent Denis Szalbot, vystoupil mistr světa ve freestyle footbagu Honza Weber, zazpíval účastník loňské Superstar Petr Borkovec, své kouzelnické dovednosti prezentoval iluzionista Richard Nedvěd.