Starší dorost v krizi

06.02.2010 · Růžena Raszková
Po včerejší kruté porážce starších dorostenců v ČEZ aréně dnes následovala prohra na zlínském ledě. I když třinečtí mladíci vedli hned v úvodu utkání dvoubrankovým náskokem, domácím se během pár minut podařilo vyrovnat a v druhé třetině přidali ještě dvě branky. Třinečtí tak museli spolknout hořkost již čtvrté porážky v řadě.
II.A, sobota 6.2.2010
4:2
Třetiny: 2:2, 2:0, 0:0  Branky a nahrávky: 5. Kundera (Kovařík, Hampl), 7. Skočík (Burša,Trnavský), 33. Trnavský(Urbanec), 39. Kovařík (Fošt, Kundera) - 1. Bezuška D., 2. Barnošák (Slovák). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50 . Střely na branku: 28:36. Průběh utkání: 2:0, 2:4.
Rozum - Řezáč, Papežík, Tomeček, Strojil, Malota, Janota, Hampl, Urbanec - Matula, Kundera, Fořt, Galuška, Kučera, Kovařík, Burša, Skočík, Merta, Trnavský, Popelka, Lašák.
Sklenář J. - Bezuška P., Macháček, Blahuta, Sklenář V., Repe, Teper, Běhal - Slovák, Ižacký, Labaj, Glos, Matuš, Barnošák, Kalus, Franek, Bazgier, Bezuška D.