Starší dorost podlehl indiánům z Plzně

03.03.2012 · Luboš Olszar
Poslední kolo základní části extraligy staršího dorostu sehráli Oceláři na ledě Plzně, kde bojovali o lepší výchozí pozici do play-off. Třinečtí mladíci do zápasu vstoupili velice špatně, neboť už v šesté minutě hry prohrávali o tři branky. Po oddechovém čase Třinec snížil stav utkání, avšak tento gól byl v síti domácích jediný. Indiáni pak po zbytek zápasu vládli kluzišti a do závěrečné sirény přidali ještě čtyři branky.
44., sobota 3.3.2012
Plzeň
7:1
Třetiny: 3:1, 3:0, 1:0  Branky a nahrávky: 2. Krliš (Uhlík, Přikryl), 5. Andrlík (Krliš, Uhlík), 6. Opava, 24. Mašek, 31. Opava (pen.), 33. Zimmermann (Mašek, Holý), 47. Krliš (Uhlík, Přikryl) - 9. D. Cienciala (Samek). Rozhodčí: Valenta - Tvrdík, Rubáš. Vyloučení: 7:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 34:45. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.
Karafiát - Kubík, Šmíd, Marcel, Lobo, Andrlík, Holý, Polívka - Opava, Sladký, Šimandl, Mašek, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Krliš, Kristl, Ryba, Beneš.
Němec (od 6. min. Cieslar) - Mičulka, Valíček, Cienciala A., Zahradníček, Jašek, Foltýn - Cienciala D., Růžička, Kovařčík, Samek, Kasala, Kofroň, Rataj, Derkowski, Heider, Ohera, Malyjurek, Jaroš.