Oceláři rozdrtili Valachy 8:1!

11.03.2012 · Růžena Raszková
T Ř I N E C - V dnešním kole ELIOD extraligy mladšího dorostu změřili svěřenci Reného Muchy své síly se stejně starými hokejisty ze Vsetína. O výsledku zápasu bylo rozhodnuto již po druhé třetině, kdy Oceláři vedli 5:0. V posledním dějství pak přidali ještě tři branky. Velkou měrou se na vítězství domácích podílel Jan Poruba, kterému se povedlo vsítit hned tři branky. Čestnou branku hostů vsítil Miroslav Janošek.
33.kolo, neděle 11.3.2012
Vsetín
8:1
Třetiny: 1:0, 4:0, 3:1  Branky a nahrávky: 7. Poruba (Kovařčík), 26. Poruba (Kovařčík), 35. Orság (Petrák, Jašek), 36. Lorek (Sikora, pala), 40. Poruba (Petrák), 46. Lorek (Poruba, Walaski), 48. Petrák (Orság, Jašek), 51. Kovařčík (poruba, Motloch) - 48. Janošek (Tydlačka, Mikula). Rozhodčí: Koziol - Havel, Ganger. Vyloučení: 6:6. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Fendrich - Janiczek, Polášek, Walaski, Roman, Kovařčík, Pala, Poruba, Motloch, Lorek, Sikora, Heczko, Adámek, Petrák, Jašek, Orság, Škorpík
Bechný - Světlík, Vojkůvka, Haničák, Svozílek, Mikula, Tydlačka, Škrabánek, Běhula, Vítek, Januška, Chrastecký, Miko, Pisklák, Janošek, Hořanský, Ngo