5.kolo, sobota 1.10.2022
Poruba
9:4
Třetiny: 4:0, 3:3, 2:1  Branky a nahrávky: 4. Fizek (Cymorek, Andrle), 9. Kytka (Sedláček), 12. Fizek (Giercuszkiewicz), 18. Sedláček (Helis), 25. Kytka (Helis), 32. Fizek, 39. Polášek (Andrle), 43. Niemczyk (Sedláček), 45. Barteczek (Dudek) – 30. Myšík, 35. Veselý (Slezák), 38. Myšík (Lamacz), 60. Veselý (Paseka). Rozhodčí: Trombík - Bielesz, Molin. Vyloučení: 8:4, navíc Petruška (POR) trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:3, 9:3, 9:4.
HC Oceláři Třinec: Bartoš, Hrankay — Bojdová, Niemczyk, Barteczek, Niedoba, Cymorek, Przeczek, Andrle — Fizek, Kytka, Helis, Smolka, Lenczowski, Sedláček, Giercuszkiewicz, Dudek, Szturcek, Polášek
HC RT TORAX Poruba: Kalužík — Krupník, Lamacz, Pompe, Petruška, Vašíček, Pelikán — Halfar, Fišer, Paseka, Myšík, Boniatti, Veselý, Opat, Uher, Slezák